
Електричний плиткоріз Kraft Dele KD1370 потужність 1700 Вт для різання керамограніту
- Немає в наявності
- Код: KD-KD1370
5 149 ₴
Потужний Електричний Плиткоріз Kraft&Dele KD1370
Хочете домогтися ідеального різання плитки? Електричний плиткоріз Kraft&Dele KD1370 — ваш надійний помічник! З потужністю 1700 Вт і високою точністю різання він впорається з будь-якими завданнями: від стандартного різання до складних кутових і ромбоподібних форм. Простий у використанні та надійний, цей плиткоріз стане вашим незамінним інструментом для розкладки та укладання плитки.

KD1370 призначений для різання всіх різновидів плитки, що робить його ідеальним вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів. Вам більше не потрібно турбуватися про те, чи зможете ви виконати складні завдання — пристроєм легко керувати, а можливість регулювання кутів дає змогу вам досягти будь-яких форм, які ви хочете.

Довговічність і надійність
🚀Переваги плиткоріза Kraft&Dele KD1370:
- Потужність пристрою: 1700 Вт
- Номінальна напруга: 230 В~50 Гц
- Швидкість без навантаження: 3450 об/хв
- Щит: Ø180 x Ø22,2 мм
- Глибина різання: 90° — 46 мм; 45° — 30 мм
- Розмір стільниці: 345 x 345 мм
- Рівень звукового тиску: 93 дБ
- Вага: 3,4 кг
- Електричний плиткоріз Kraft&Dele KD1370
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1.7 кВт |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 345 мм |
| Ширина столу | 345 мм |
- Ціна: 5 149 ₴









