
Садовий електрокущоріз Powermat PM1287 довжина різання 510 мм швидкість 1700 обхват догляду за ділянкою
- Немає в наявності
- Код: PM-PM1287
2 287,95 ₴
Електричний кущоріз Powermat PM-NE-1600M — потужний інструмент для ідеального догляду за зеленими насадженнями!
Кущоріз електричний Powermat PM-NE-1600M — це потужний і надійний інструмент, який стане вашим незамінним помічником у саду. З електродвигуном потужністю 1600 Вт і високоякісним лезом, виготовленим із високовуглецевої сталі, цей кущоріз легко справляється з обрізанням гілок діаметром до 20 мм. Компактний і легкий, він забезпечує зручність у роботі, мінімізуючи втому навіть у разі тривалого використання.

Лезо з високовуглецевої сталі гарантує надійність і довговічність. Кущоріз Powermat PM-NE-1600M спроєктований з урахуванням професійних вимог, що забезпечує чудову стабільність під час роботи, даючи змогу легко обрізати як живу огорожу, так і чагарники.

🚀Переваги Powermat PM1287:
- Живлення: Мережа 230 В / 50 Гц
- Робоча довжина: 480 мм
- Довжина ножового полотна: 510 мм
- Частота обертання без навантаження: 1700 об/хв
- Максимальний діаметр різання: 20 мм
- Рівень звукової потужності (LwA): 89 дБ(А)
- Рівень звукового тиску (LpA): 77,9 дБ(А)
- Вага нетто: 2,5 кг
Комплектація
- Електричний кущоріз Powermat PM-NE-1600M
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Довжина шини | 510 мм |
| Відстань між ножами | 20 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 1600 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 287,95 ₴










