
Різач штроб електричний 3000 Вт Powermat PM0689 для монтажу інженерних систем у стінах
- Немає в наявності
- Код: PM-PM0689
8 949 ₴
Штроборіз Powermat PM-BE-3000: Висока потужність для ідеального різання!
Електричний стіноріз POWERMAT PM-BE-3000 — це потужний та надійний пристрій, призначений для створення чистих каналів у різних матеріалах: штукатурці, цеглі, бетоні та статевій цеглі. З потужністю 3000 Вт, він забезпечує швидке та якісне різання, а захист від перевантаження гарантує довговічність роботи навіть за максимальних навантажень. Завдяки мідній обмотці, ви можете розраховувати на підвищену ефективність і тривалий термін експлуатації інструмента.


Штроборіз Powermat PM-BE-3000 обладнаний фрезою з безінструментальним настроюванням глибини різання, що дає вам можливість швидко перемикатися між різними режимами роботи. Корисна функція кнопки блокування шпинделя зробить зміну диска легкою й безпечною.
▶️Переваги Powermat PM0689:
- Напруга: 230 В / 50 Гц
- Потужність: 3000 Вт
- Швидкість обертання: 4000 об./хв
- Розмір диска: 150 мм
- Глибина пропилювання: 10-40 мм
- Ширина борозни: 14/19/29 мм
- Штроборіз Powermat PM-BE-3000
- Захисний диск
- Інструкція користувача
- Коробка для зручного зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 8 949 ₴










