
Автомобільна підставка опори безпеки Tagred TA248 (3 т) для проведення ремонтних робіт
- Немає в наявності
- Код: TG-TA248
1 299 ₴
Надійні підставки-естакади TAGRED TA248: Ваш ідеальний помічник у ремонті!
Підставки-естакади TAGRED TA248 — це надійне рішення для автомобілебудування й власників автомобілів, що гарантує безпеку та зручність під час проведення робіт під автомобілем. Вони витримують навантаження до 3 тонн і виготовлені з високоякісних сталевих матеріалів, що гарантує довговічність і стабільність. Завдяки храповому механізму та запобіжнику ви зможете з легкістю регулювати висоту підставок, зручні гумові накладки захистять ваш автомобіль від пошкоджень.

Підставки TAGRED TA248 забезпечують надійність, витримуючи до 3 тонн. Це дає змогу використовувати їх для більшості легкових і вантажних автомобілів, що робить їх ідеальними для домашнього гаража та професійної майстерні.

▶️Переваги Tagred TA248:
- Модель: TAGRED TA248
- Вантажність: 3T (3000 кг)
- Мінімальна висота: 285 мм
- Максимальна висота: 425 мм
- Розміри основи: 180x190 мм
- Вага однієї естакади5 кг
- 2 підставки із замками безпеки
- 2 гумові накладки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 425 мм |
| Висота підхоплення | 285 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 2300 мм |
| Висота | 3500 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 180 мм |
| Довжина майданчика | 190 мм |
- Ціна: 1 299 ₴










