-12%Клітка для птахів 8х3х2 м Helper HP - 1082, просторий вольєр для домашньої ферми
- Готово до відправки
- Код: HP-1082
16 999 ₴
14 999 ₴
Забезпечте вашим домашнім птицям простір для щастя з картою-вольером Helper HP - 1082!
Клітка-вольер Helper HP - 1082 — це просторе та надійне рішення для комфортного утримання курей, качок, гусей та індичок. З розмірами 8х3х2 м вона надає достатньо місця для активної поведінки ваших пернатих друзів, що сприяє їхньому здоров'ю та природній активності на свіжому повітрі.

Вол'єр виготовлений із високоякісної сталевої труби з оцинковуванням, що забезпечує його стійкість до іржі та довговічність. Вам не потрібно турбуватися про зовнішні чинники — вольєр слугуватиме вам довгі роки.

Курятник обладнаний водонепроникним і УФ-стійким чохлом, який надійно захищає птахів від дощу, снігу та сонячних променів. Особлива форма каркаса дає змогу швидко відводити осади, забезпечуючи комфортні умови для ваших улюбленців.
▶️Переваги Helper HPC-2404:
⚙️Характеристики та комплектація
- Модель: HP - 1082
- Розміри: 800x300x200 см
- Товщина трубки: 0,6 мм
- Діаметр трубки: 25 мм
- Вага: 52.9 кг
- Країна виробник: Китай
- Вол'єр для птахів Helper HP - 1082
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helper |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 8000 мм |
| Вага | 52.9 кг |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Тип | Сітка |
| Стан | Нове |
| Особливості | Вітростійкість |
| Форма | Двоскатна |
- Ціна: 14 999 ₴






