
Висоторіз телескопічний 135-300 см Kraft&Dele KD10060: Ваш ідеальний помічник для догляду за деревами!
Професійний телескопічний виріз Kraft&Dele призначений для обрізання гілок у важкодоступних місцях. Цей пристрій неабияк полегшить і прискорить вашу роботу, забезпечуючи доступ до високо розташованих гілочок без потреби використовувати драбину або інші незручні інструменти. Лезо можна прибрати в спеціальний чохол, що робить транспортування й зберігання безпечними. Тепер ви можете бути впевнені, що ваш інструмент буде надійно захищений, а ви — у безпеці під час роботи.


👉 Переваги телескопічного висоторіза Kraft&Dele KD10060:

- Максимальна довжина: 300 см
- Мінімальна довжина: 135 см
- Довжина леза: 36 см
- Довжина гачка: 4 см
- Вага1,78 кг
- Висоторіз телескопічний KD10060
Не проґавте можливість спростити догляд за вашими деревами та чагарниками за допомогою висоторіза Kraft&Dele! Придбайте його вже сьогодні й насолоджуйтеся легкістю в роботі та якісними завданнями!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина телескопічної штанги, max | 3000 мм |
| Довжина телескопічної штанги, min | 1350 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна пила |
| Загальні | |
| Вага | 1.78 кг |
- Ціна: 1 558 ₴








