
Полотно для газобетону для шабельної пили MAR-POL M79847, полотно для різання цегли шабельною пилкою
- Немає в наявності
- Код: MPL-M79847
798,67 ₴
Полотно з твердосплавними зубцями для шабельної пили Mar-Pol M79847: ваш ідеальний інструмент для різання!
Полотно Mar-Pol M79847 — це надійне рішення для швидких і ефективних різань різних будівельних матеріалів. З довжиною 305 мм і твердосплавними зубами, це полотно забезпечує виняткову продуктивність і довговічність. Вибір M79847 — це крок до якісної роботи в будь-яких умовах!

Скажіть «прощайте» проблемам у різанні! Полотно з твердосплавними зубами Mar-Pol неабияк полегшує процес роботи, забезпечуючи високу швидкість і точність різання. Завдяки зубцям із карбіду вольфраму ви отримаєте інструмент, який слугуватиме вам довго.

Полотно Mar-Pol M79847 підходить для роботи з різними матеріалами, включно з газобетоном, бетоном, цеглою та керамічними блоками, що робить його незамінним у вашому арсеналі інструментів.
▶️Переваги полотна для шабельної пили Mar-Pol M79847!

- Довжина:: 305 мм
- Крок зубців: 12,7 мм (2 TPI)
- Товщина полотна 1,5 мм
- Товщина зуба: 2,5 мм
- Матеріал зубів: Карбід вольфраму
- Полотно для шабельної пили Mar-Pol M79847
Не проґавте можливість поліпшити свої робочі процеси та зробити різання ще ефективнішим. Купуйте полотно Mar-Pol M79847 вже сьогодні та відкрийте нові горизонти в будівництві та ремонті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Довжина | 305 мм |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Застосування полотна | Бетон, Керамограніт, Камінь, Газобетон |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.5 мм |
| Крок зубів | 12.7 мм |
- Ціна: 798,67 ₴




