Садовий візок для зберігання: Ваш незамінний помічник для транспортування матеріалів!
Садовий візок гарантує зручність і ефективність під час перенесення різних матеріалів, як-от земля, каміння, гілки та садові інструменти. З максимальною вантажністю 120 кг, цей візок ідеально підходить для роботи в саду, на будівельному майданчику або на фермі, забезпечуючи вам легкість і комфорт у будь-якій ситуації.


▶️Переваги садового візка для зберігання:
Місткість приблизно 55 літрів і компактні розміри дають змогу ефективно завантажувати та перевозити різні предмети.

- Вантажність120 кг
- Місткість: приблизно 55 L
- Діаметр коліс: 26,0 см
- Довжина кузова: 86 см
- Ширина ящика: 45 см
- Висота ящика: 16 см
- Довжина ручки: 88 см
- Висота від землі до платформи: 29,5 см
- Матеріали: пневматичні колеса та сталеві диски
- Цвет: чорний і зелений
- Вага візка: 17 кг
- Садовий візок
- Композитний ящик
- Ручка
Не проґавте можливість зробити ваші роботи з садівництва та будівництва комфортнішими й ефективнішими. Купіть садовий візок для зберігання вже сьогодні та спростіть процес транспортування матеріалів!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип коліс | Камерний |
| Висота майданчика | 160 мм |
| Ширина майданчика | 450 мм |
| Довжина майданчика | 860 мм |
- Ціна: 5 332 ₴










