
Перфоратор електричний Powermat PM-MU-2600T — ваш надійний інструмент для найскладніших завдань!
Ударний відбійний молоток POWERMAT із системою кріплення свердла SDS-PLUS втілює в собі міць і технології, необхідні для виконання будь-яких робіт зі свердління й довбання. Завдяки антивібраційній системі ручки AVH ви зможете працювати тривалий час, не відчуваючи дискомфорту. Потужний двигун 2600 Вт дасть змогу справлятися навіть із найтвердішими матеріалами, а запобіжна муфта забезпечить вашу безпеку під час роботи. Цей універсальний інструмент ідеально підходить як для професіоналів, так і для аматорів!


👉Переваги перфоратора Powermat PM-MU-2600T:

- Максимальна потужність: 2600 Вт
- Швидкість без навантаження: 870 об./хв
- Максимальна частота ударного руху: 4100/хв
- Енергія удару: 5,5J
- Макс. діаметр свердління бетону: 32 мм
- Макс. діаметр свердління в дереві: 40 мм
- Максимальний діаметр свердління в сталі: 13 мм
- Рівень звукового тиску Lpa K = 3 дБ (A): 93,5 дБ (А)
- Рівень вібрації K = 1,5 м/с2: 15 м/с2
- Вага нетто: 5 кг
- Відбійний молоток PM-MU-2600T
- Кейс для перенесення
- 3 свердла (8, 9, 10 мм)
- Загострений інструмент
- Зубило
- Пилозбірник
- Смазка
- Гайковий ключ
- Інструкція з експлуатації польською мовою
Не проґавте можливість збагатити свій арсенал інструментів! Придбайте перфоратор Powermat PM-MU-2600T вже сьогодні та придбайте нових висот у своїх проєктах!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна кількість ударів | 4100 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: 3 949 ₴







