
Автоматична зварювальна маска Red Technic RTAPS0062 — хамелеон з характеристиками затемнення 1/1/1/2
- Немає в наявності
- Код: PM-RTAPS0062
818 ₴
Світло та тінь у ваших руках: самозатемнювана маска зварювальна 9-13 DIN RED TECHNIC!
Самозатемнювальна маска зварювальна 9-13 DIN RED TECHNIC — це високоякісний професійний зварювальний шолом, який стане незамінним інструментом для зварників, що працюють із різними методами, включно з MMA, MIG/MAG, TIG і плазмовим зварюванням. Завдяки вбудованому датчику маска автоматично визначає початок зварювання й затемнює фільтр, забезпечуючи безпечний і комфортний робочий простір. Акумулятори, що живлять візор, заряджаються за допомогою вбудованої сонячної панелі, так що вам не доведеться турбуватися про заміну батарей.


▶️Переваги Red Technic RTAPS0062:
Сонячна панель і акумулятор CR2032 забезпечують безперервну роботу без потреби частої заміни батарей, що неабияк спрощує обслуговування.
- Живлення: сонячна панель + батарейка CR2032
- Увімкнення/вимкнення: повністю автоматичне
- Регулювання чутливості: плавне регулювання
- Оптичний клас: 1/1/1/2
- Рівень освітлення: 4 DIN
- Модель фільтра: DX-500S
- Ступінь захисту в затемненому стані: 9-13 DIN
- УФ/ИК защита: до 16 DIN
- Робоча температура: от 10 до +55 градусов
- Захист очей відповідно до стандартів: EN379 1/2/1
- Захист обличчя відповідно до стандартів: EN175
- Поле зору: 92 x 42 мм
- Розміри фільтра: 110 x 90 x 9 мм
- Час відгуку (освітлення — затемнення): 1/30000 сек
- Час відгуку (понад темний — світліший): 0,1 — 0,8 с (регулюється ручкою)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Red Technic |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 92 мм |
| Ширина оглядового вікна | 42 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
- Ціна: 818 ₴








