
Шліфувальна машина комбінована 2в1 Kraft&Dele KD1731, 550 Вт, 127 мм, точильний верстат
- Немає в наявності
- Код: KD-KD1731
4 258 ₴
Шліфувальна машина Kraft&Dele KD1731: ваш надійний помічник у шліфуванні!
Настільна шліфувальна машина Kraft&Dele KD1731 — це потужний інструмент потужністю 550 Вт, що ідеально підходить для виконання різних шліфувальних операцій. Унікальна конструкція і висока якість виготовлення роблять цю шліфмашину чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.

Шліфувальна машина KD1731 має невеликі розміри та вагу, що забезпечує легкість транспортування та зручність під час використання. З можливістю шліфування дерев'яних деталей уздовж, поперек і по діагоналі, цей інструмент стане незамінним у вашому арсеналі. Міцна конструкція машини та відкидна стільниця для дискової шліфувальної машини дають змогу працювати під кутом від 0 до 45 градусів, що збільшує можливості застосування.

▶️Переваги шліфувальної машини Kraft&Dele KD1731:

- Бренд: KRAFT&DELE
- Модель: KD1731
- Тип машини: настільна шліфувальна машина
- Напруга: 230 В / 50-60 Гц
- Потужність машини: 550 Вт
- Швидкість руху стрічки: 960 об/хв
- Швидкість обертання диска: 2950 об/хв
- Розмір полотна: 25.4x760 мм
- Розмір диска: 127 мм
- Робоча поверхня диска: 178x126 мм
- Робоча поверхня стрічки: 125x125 мм
- Нахил столу: 0°-45°
- Вага: 8,5 кг
- Настільна шліфувальна машина KD1731
- Інструкція польською мовою
- Гарантія 12 місяців
- Оригінальне паковання
З настільною шліфувальною машиною Kraft&Dele KD1731 ви отримаєте надійний і потужний інструмент, який дасть вам змогу виконувати шліфувальні роботи швидко та якісно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 127 мм |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
- Ціна: 4 258 ₴








