-10%Пневматичний пістолет хоппер 5 л із 3 насадками Kraft&Dele KD10259, розпилювач для штукатурних робіт
- Готово до відправки
- Код: KD-KD10259
781 ₴
699 ₴
Пістолет для штукатурки пневматичний + 3 НАСАДКИ Kraft&Dele KD10259: Ваш ідеальний інструмент для нанесення!
Пневматичний пістолет для штукатурки польської фірми Kraft&Dele — це універсальне рішення для нанесення гіпсової штукатурки, фарбування емульсійними та клейовими фарбами, а також для роботи з акриловими штукатурками. Цей інструмент дає змогу працювати з матеріалами різної консистенції, забезпечуючи чудовий результат. Завдяки алюмінієвій конструкції, пістолет неймовірно легкий і зручний у використанні, що неабияк спрощує виконання ваших завдань.

Максимальна ефективність роботи!

▶️Переваги пневматичного пістолета Kraft&Dele KD10259:

- Діаметри отворів: 4/6/8 мм
- Робочий тиск: 2 — 4 БАР
- Витрата повітря: 100-250 л/хв
- Бак: 5 Л
- Роз'єм: 1/4"
- Пневматичний пістолет KD10259
- Три змінні насадки (4, 6, 8 мм)
- Оригінальне паковання
- Інструкція користувача
Не проґавте можливість зробити свої будівельні роботи ефективнішими та зручнішими! Купіть пневматичний пістолет Kraft&Dele KD10259 уже сьогодні та відкрийте для себе світ бездоганного нанесення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр сопла | 6 мм |
| Ємність бака розпилювача | 5 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 150 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Так |
- Ціна: 699 ₴









