
Електрична ланцюгова пила Кентавр СП-183, 1800 Вт, шина 360 мм, із системою безключового натягу ланцюга.
- Немає в наявності
- Код: AM-53627
2 163 ₴
Пила електрична Кентавр СП-183: потужний інструмент для швидкого та легкого розпилювання деревини!
Ланцюгова електрична пила СП-183 від ТМ "Кентавр" — це надійний і ефективний інструмент, призначений для швидкого розпилювання деревини будь-якого ступеня вологості, чи то сира, суха, чи то мокра. Ця електрична пила стане чудовим помічником як у садо-парковому господарстві, так і в будівництві, ідеально підходячи для виконання різних столярних робіт і розкриваючи плит із деревини.

Працюючи на електроенергії, модель СП-183 повністю унеможливлює вихлопні гази, що робить її екологічно екологічно чистою варіантом, порівнюючи з бензиновими пилками. Низький рівень шуму також додає комфорт під час роботи, що дає змогу використовувати пилку в будь-якому житловому районі без зайвих незручностей.

▶️Переваги електричної пили Кентавр СП-183:

- Розташування двигуна: Бічне
- Напруга: 220 В
- Частота тока: 50 Гц
- Потужність: 1800 Вт
- Швидкість ланцюга: 14 м/с
- Довжина шини: 36 см (14 дюймів)
- Кількість ланок ланцюга: 52
- Крок ланцюга: 3/8 дюйма
- Ширина паза шини: 0.05 дюйма
- Об'єм оливного бака: 180 мл
- Габарити упаковки: 420 х 280 х 210 мм
- Маса нетто/брутто: 3.7/4.2 кг
- Електропила Кентавр СП-183
- Шина із захисним чохлом
- Цепь
- Гайковий ключ
- Викрутка
- Напилок
- Посібник з експлуатації
Не проґавте можливість поліпшити якість своїх робіт за допомогою електричної пили Кентавр СП-183. Придбайте її вже сьогодні й насолоджуйтеся надійністю і функціональністю цього видатного інструмента!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 360 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 180 мл |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 2 163 ₴





