
Гідравлічний прес підлоговий Carmax MT01306 з манометром вертикальний гідравлічний прес
- Немає в наявності
- Код: CX-MT01306
28 298,70 ₴
Гідравлічний прес підлоговий MT01306 з манометром: Ваш надійний інструмент для оброблення матеріалів!
Гідравлічний прес MT01306 — це ідеальне рішення для виготовлення й оброблення деталей із металу, пластику та інших матеріалів. Неважливо, чи потрібна вам висока точність у виробництві, чи ефективне формування продуктів, цей прес забезпечить більшу силу стиснення і простоту у використанні. Вибір MT01306 — це крок до успішних результатів у вашій роботі!


▶️Переваги гідравлічного преса MT01306:
Гідравлічна система залита відповідною оливою (HL46) і готова до використання відразу після легкого збирання, що заощаджує ваш час і зусилля.

- Тиск: 30 тонн
- Поршень: ковзне вліво-вправо
- Робочий діапазон: 0-950 мм
- Регульована робоча полиця: на 8 рівнях
- Ширина поршня: 50 мм
- Хід поршня: 160 мм
- Комплектація 2 чавунні тарілки
- Доступний колір: червоний
- Гідравлічний прес MT01306
- 2 чавунні плити для зручного оброблення
- Інструкція з експлуатації
Не проґавте можливість підвищити свою ефективність в обробці матеріалів! Придбайте гідравлічний прес MT01306 уже сьогодні та відкрийте нові горизонти у виробництві!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carmax |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальне зусилля | 30 т |
| Відстань між стійками | 540 мм |
| Манометр | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 505 мм |
| Висота | 1320 мм |
| Вага | 50 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Вантажність | 20 кг |
| Тип | прес гідравлічний |
| Об'єм | 0.01953 куб.м |
| Гарантія | 3 роки |
- Ціна: 28 298,70 ₴








