
Відбійний молоток Kraft&Dele KD1737,2600 Вт, 48 Дж, у кейсі, бочковий перфоратор для демонтажних робіт
- Немає в наявності
- Код: KD-KD1737
8 748,75 ₴
Відбійний молоток 2600 Вт Kraft&Dele KD1737: Ваш ідеальний помічник для руйнівних робіт!
Відбійний молоток Kraft&Dele KD1737 розроблений професіоналами для професіоналів. Цей потужний інструмент ідеально підходить для руйнування й довбання бетонних стін, підлогової та настінної плитки, а також виконання різних робіт як у приміщеннях, так і зовні. Завдяки швидкому тримачу інструменту SDS-MAX, ви зможете легко та швидко змінювати насадки, що неабияк збільшує його універсальність.
D=6506750145" style="width:256px;height:157px">Зручність і ефективність у кожному русі!

▶️Переваги відбійного молотка Kraft&Dele KD1737:

- Напруга: 230 В/50 Гц
- Потужність: 2600 Вт
- Енергія удару: 48 Дж
- Долото: SDS-MAX
- Вага: 17.7 кг
- Відбійний молоток KD1737
Не проґавте можливість підвищити свою продуктивність і спростити виконання важких завдань! Придбайте відбійний молоток KD1737 вже сьогодні та переконайтеся в його бездоганній якості від Kraft&Dele!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Вага | 17.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 48 Дж. |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 8 748,75 ₴










